Облік і звітність

У зв’язку з карантином обов’язкове застосування РРО відтерміновується

В Україні карантин, викликаний спалахом не до кінця вивченої вірусної інфекції COVID-19. Безпрецедентні заходи безпеки, до яких вдалося вище керівництво країни, не могли не позначитися на функціонуванні бізнесу. Зокрема, відтерміновано застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).

Головне управління Державної податкової служби в м. Києві наголосило, що впровадження застосування програмних РРО, передбачене Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» від 20.09.2019 року № 129-IX, яке планувалося з 19.04.2020 року, відтерміновується до 01 серпня 2020 року.

Зокрема, переноситься розширення застосування РРО платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичними особами – підприємцями) для окремих видів діяльності – з 01 жовтня 2020 року на 01 січня 2021 року. З цієї дати буде запроваджено механізм «кешбеку».

Відтерміновується до 01 квітня 2021 року запровадження обов’язкового використання РРО для всіх платників єдиного податку другої – четвертої груп у разі перевищення ними в календарному році обсягу доходу 1 млн гривень, яке планувалося з 01 січня 2021 року.

Зазначені зміни передбачені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 року № 533-IX.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра