Сьогодні місія аудиту – підвищення довіри до фінансової інформації компанії та надання впевненості суспільству щодо її реального фінансового стану.

 

З часу створення «Де Візу» орієнтована на комплексне обслуговування клієнтів на принципах конфіденційності, професійної компетентності, прозорості, поєднанні ґрунтовних теоретичних знань та сучасних практик з метою  формування високого рівня довіри до бізнесу наших клієнтів.

95%
клієнтів обрали нас постійним аудитором

Класичний аудит

 • Аудит для регулярного підтвердження фінансової звітності компаній згідно з вимогами законодавства
 • Аудит підприємств суспільного значення
 • Аудит на виконання Закону України «Про товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю»
 • Аудит для залучення фінансування
 • Аудит для регулярного підтвердження звітності банків, фінансових установ, емітентів та професійних учасників ринку капіталу згідно з вимогами НБУ, регуляторів у сфері ринків, цінних паперів та фінансових послуг
 • Аудит консолідованої звітності
 • Аудит для придбання бізнесу
 • Аудит для перевірки ефективності бізнесу
 • Аудит для розслідування шахрайства
 • Аудит грантів
 • Аудит політичних партій
 • Аудит для покращання внутрішнього контролю та аутсорсинг функції внутрішнього аудиту
 • Аудит нефінансової звітності (звітність в галузі сталого розвитку, корпоративної соціальної відповідальності та екологічної діяльності)
 • Огляд фінансової звітності та перевірка прогнозної фінансової інформації
01. Стандарти якості

У своїй роботі ми керуємося Міжнародними стандартами аудиту, Міжнародними стандартами фінансової звітності, Національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку.

 

Ми застосовуємо спеціальні внутрішні процедури контролю якості, рекомендовані для застосування усіма членами міжнародної асоціації бухгалтерів і консультантів AUDITTRUST.

 

Як член AUDITTRUST «Де Візу» обмінюється досвідом у сфері обліку, аудиту, застосування МСФЗ з представниками понад 90 країн світу, використовує методики, які довели свою ефективність, і впроваджує новітні високоякісні аудиторські прийоми і підходи, що є безумовною перевагою для наших клієнтів.

 

Ми добре знайомі з вимогами Національного банку України, а також державних органів, що здійснюють регулювання ринків цінних паперів та фінансових послуг.

 

Завдяки високим стандартам якості «Де Візу» рекомендована для співпраці Посольством Сполучених Штатів Америки.

02. Синергія рішень

Ми надаємо повний комплекс аудиторських послуг, які дозволяють нашим клієнтам зміцнити довіру інвесторів, допомогти оцінити реальну вартість бізнесу, а також залучити  капітал на міжнародних ринках.

 

Уже сьогодні ми пропонуємо не просто рішення, а комплексні стратегії розвитку – керівництву компаній, обґрунтовані запевнення – комітетам з аудиту і достовірну інформацію – зацікавленим сторонам й інвесторам.

 

«Де Візу» є постійним аудитором великих національних та міжнародних компаній різних секторів економіки, товаровиробників, експортерів, імпортерів, органів державної влади, фінансових та банківських установ, страхових та інвестиційних компаній, професійних учасників ринку фінансових послуг та ринку цінних паперів, які складають фінансову звітність як за національними стандартами бухгалтерського обліку, так і за МСФЗ, виконує завдання з аудиту на замовлення європейських інституцій (Євроконтроль, ЄБРР, ЄІБ, GiZ — Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH).

 

Співпрацюючи з нашими клієнтами, ми зберігаємо нашу незалежність та заохочуємо прозору й ефективну взаємодію.

 

Пропонуючи комплексні рішення для бізнесу, «Де Візу» застосовує всі належні механізми для уникнення можливих конфліктів інтересів.

«Де Візу» в цифрах
25+
років досвіду
«Де Візу» працює з 1994 року і допомагає клієнтам рости та розвиватись, співпрацюючи з провідними міжнародними компаніями. 
100+
штатних експертів у сфері бізнесу
«Де Візу» — це кваліфіковані аудитори банків, спеціалісти АССА, оцінювачі, юристи, арбітражні керуючі, фінансові аналітики.
300+
міжнародних партнерів
«Де Візу» — член  AUDITTRUST, що об'єднує кращі аудиторські фірми.
1200+
клієнтів, які нам довіряють свій бізнес
Шляхом підвищення якості, професіоналізму та підтримання довірливих відносин коло наших клієнтів постійно розширюється.
цифри
Нам довіряють
Нашими послугами скористалися підприємства різних форм власності та галузей діяльності
клієнти
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра