Ми шануємо тих, хто вже зробив вагомий внесок у cтановлення та розвиток компанії, і прагнемо розширити наш колектив професійними, ініціативними й відповідальними колегами. Ми відкриті до спілкування, нових ідей та реалізації творчих підходів для досягнення результату.
«Де Візу» створює найкращі умови для амбіційних та цілеспрямованих

Олександр Бойко

ПРЕЗИДЕНТ
думка керівництва

Чому варто з нами працювати?

  • Вам буде комфортно працювати з нами, якщо ви відкриті до спілкування, готові виявляти ініціативу та брати активну участь у процесі прийняття рішень, а також не байдужі, яким чином заробляються кошти для виплати вашої зарплати.
  • Кадрова політика ГК «Де Візу» спрямована на залучення і розвиток співробітників, націлених на досягнення успіху разом з компанією.
  • Ми маємо 25-річний досвід надання послуг українському та іноземному бізнесу, є стабільним і надійним роботодавцем. ПрАТ АФ «Де Візу» входить до 10 найбільших аудиторських компаній України, є членом міжнародної асоціації бухгалтерів і консультантів AUDITTRUST.
  • Ми шануємо тих, хто вже зробив вагомий внесок у cтановлення та розвиток компанії, і прагнемо розширити наш колектив професійними, ініціативними й відповідальними колегами. Ми відкриті до спілкування, нових ідей та реалізації творчих підходів для досягнення результату.
  • Керівництво компанії створює умови для того, щоб кожен став частиною великого і дружного колективу, був сповненим оптимізму, відчував підтримку колег, міг повністю реалізувати себе і розкрити свої здібності й таланти.
  • Розвиватися разом з «Де Візу» просто: оберіть той напрям діяльності, який вам цікавий, а ми надамо можливість стати унікальним фахівцем та побудувати кар’єру.

Група компаній «Де Візу» приділяє максимум уваги професійному розвитку персоналу. Ми практикуємо щотижневе внутрішнє навчання наших спеціалістів. Це дає змогу відповідати потребам часу і вимогам клієнтів.

Як стати частиною нашої команди?

Якщо ви маєте намір стати частиною професійної успішної компанії, будувати кар’єру і розвиватися як особистість, то робота в «Де Візу» — саме те, що вам потрібно!

Щоб потрапити на співбесіду, необхідно заповнити анкету на відкриту вакансію, яка знаходится в формі нижче.

Ваш запит надіслано успішно!
Ваш запит не надіслано!
Я відправив
резюме. Що далі?
Якщо ваш досвід і бажання працювати в «Де Візу» збіглися із зазначеними в профілі вакансії або перевершили наші очікування — ми зателефонуємо вам і домовимось про зручний час для зустрічі.
З’ясуємо, чи буде нам цікаво і корисно співпрацювати під час особистої зустрічі на співбесіді.
Для певних посад передбачено тестування професійних навиків, яке покаже нам не стільки правильну відповідь на питання, скільки хід ваших думок.
У разі необхідності до співбесіди буде залучено провідного фахівця з конкретного напряму, і ви зможете отримати вичерпну інформацію про специфіку роботи.
Остаточне рішення прийматиме керівник після успішного проходження попередньої співбесіди й тестування.

112

працівників наразі в усіх філіях групи
«Де Візу»

Кар'єра