Консалтинг

Які бенефіти дає компаніям цифрова трансформація

Цифрова трансформація циклічна. Технології швидко змінюються, а всілякі сервіси обростають новими функціями, тому одна з найважливіших умов успіху полягає в тому, щоб перетворення не припинялося. Одного разу запустивши цей процес, ви отримаєте гнучку і конкурентоспроможну компанію з більш кваліфікованими працівниками й задоволеними клієнтами, а це, своєю чергою, позитивно позначиться на фінансових показниках бізнесу. Про суть та користь від проведення цифрової трансформації – далі.

Суть цифрової трансформації бізнесу

Суть цифрової трансформації бізнесу полягає не тільки у впровадженні нових технологій, але й у зміні траєкторії розвитку. Бізнес коригує свої плани, ґрунтуючись на спостереженнях за цифровим і комунікаційним середовищем, підлаштовуючись під мінливі запити споживачів. Бізнес не завмирає на місці, а постійно змінюється слідом за перетвореннями, що відбуваються в суспільстві.

Цифрова трансформація – це необхідна траєкторія розвитку для бізнесу, який прагне залишатися затребуваним принаймні на найближчі 10 років. Уже зараз на різних етапах роботи компаній виникають проблеми, пов’язані з розумінням поведінки клієнтів, швидкістю прийняття рішень, автоматизацією рутинних процесів. І ринок технологій сприяє розв’язанню цих проблем. Зокрема, ІТ-рішення допомагають користувачам аналізувати дані, щоб вибудувати ефективнішу стратегію розвитку компанії, дають можливість використовувати для зберігання даних інноваційні системи, користуватися хмарними рішеннями для спільного доступу до документів. Саме ці технології дають змогу організаціям сміливо йти вперед, вирішуючи актуальні проблеми, які постають перед бізнесом. Крім того, для більшості вітчизняних компаній основною метою цифрової трансформації є підвищення ефективності та рівня автоматизації.

Автоматизація бізнес-процесів

Компаніям потрібна, зокрема, автоматизація бізнес-процесів. Це збільшує швидкість оброблення інформації і скорочує терміни вирішення завдань, що повторюються, підвищує прозорість бізнесу і його технологічність, дає змогу контролювати великі обсяги інформації, приймати швидкі рішення у стереотипних ситуаціях і, що найцінніше, знижує кількість помилок й підвищує рівень організації управління.

Оптимізація процесів у компанії, упровадження нових технологій призведе до зменшення ризиків і собівартості послуг, що надаються. Застосування сучасних технологій певною мірою мінімізує ймовірність фінансових втрат. Сучасні технології також допомагають безпечно зберігати дані та забезпечують безперебійну роботу сервісів, що зараз є особливо важливим під час роботи з конфіденційною інформацією.

Отже, цифрова трансформація допомагає компаніям бути більш стійкими як зсередини, так і зовні. Сильна команда, члени якої доповнюють один одного, автоматизовані процеси, що знижують часові і фінансові витрати, аналітика, що дає змогу з’ясувати потреби клієнтів, надійне зберігання даних, що забезпечує безпеку, – усе це виводить компанію у світ цифрового лідерства, роблячи її найпотужнішим конкурентом у своїй галузі.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра