Консалтинг

Вектори розвитку компаній зазнали змін

З кожним роком значення аудиту, як зовнішнього, так і внутрішнього, для керівників компаній, власників бізнесу, топменеджменту та інвесторів зростає, а його результати високо цінуються й мають вирішальний вплив на прийняття доленосних для компаній рішень у всьому світі. Однак останнім часом стала помітною тенденція розширення сфери підтвердження достовірності інформації. Для цього аудит повинен швидше реагувати на зміни й постійно еволюціонувати, розширюючи набір інструментів для його здійснення та поповнюючи спектр необхідних компетенцій аудиторів, зокрема у сфері IT, щоб зберегти свою значущість.

Діджиталізація – новий тренд сучасності, який потребує змін кадрового складу, нових стилів управління, інших систем організації роботи. Багато традиційних компаній які звикли працювати, використовуючи традиційні інструменти та методи взаємодії між собою та з клієнтами, до діджиталізації поки не готові, хоча більшість з них змирилася з неминучістю трансформаційних змін. Головна проблема – у кадрах, які не готові до змін.

Проте вже сьогодні люди й комунікація в командах важливіші, ніж процеси та інструменти, які вони застосовують під час роботи. Зворотний зв’язок із замовниками аудиту має більше значення, ніж формальне обговорення укладеного договору про надання послуг. Нині набагато вище цінується швидка й гнучка реакція на зміни, ніж дотримання заздалегідь обговореного плану, що ясно показала пандемія й карантинні обмеження в доступі до об’єктів аудиту.

Новий тип співробітників, які працюють у командах і несуть персональну відповідальність за свою роботу, потребує нових способів мотивації. Тепер цінують не лише можливість професійного розвитку, кар’єрного зростання та високу винагороду за роботу, а й перехід від ієрархії до мережі, від контролю роботи до довіри й делегування повноважень, але з дотриманням чітких правил гри; від планування до експериментування; від закритості до прозорості тощо.

Компаніям, які вчасно зрозуміли важливість упровадження інноваційних змін і постійно шукають нові способи взаємодії зі світом і суміжними галузями, гарантовано лідерські позиції на ринку. Сьогодні бути в тренді й відповідати вимогам сучасних користувачів послуг – основна запорука сталого розвитку бізнесу.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра