Новини «Де Візу»

PrimeGlobal, членом якої є «Де Візу», та ACCA уклали угоду про партнерство

PrimeGlobal, членом якої є група компаній «Де Візу», та ACCA уклали угоду про партнерство. Угодою передбачено поширення новаторських ідей, проведення професійних досліджень та опитувань, а також забезпечення навчання та розвитку у сферах, що становлять взаємний інтерес та цінність для членів професійних організацій та спільнот.

PrimeGlobal та АССА планують разом проводити регіональні та віртуальні заходи, професійні дослідження й надавати іншу інформаційну підтримку фахівцям із аудиту, обліку та фінансів.

Крім того, організації у випадку необхідності здійснюватимуть обмін кадрами, розвиватимуть та навчатимуть персонал, а також стимулюватимуть його участь у спільних проєктах.

Хелен Бренд OBE (Helen Brand), виконавчий директор ACCA, зауважила: «Ми всі раді, що угода дала нам змогу закріпити співробітництво з PrimeGlobal офіційно. І ми вже почали користуватися перевагами цієї угоди, коли Стів Хіткот (Heathcote) долучився до нас на глобальному вебінарі, присвяченому питанню відновлення діяльності після Covid-19. Обмін досвідом важливий для наших членів, а також експертів, що працюють у сфері обліку, аудиту та фінансів у цей неспокійний час. Ми сподіваємось, що нам вдасться втілити в життя всі проєкти, провести заходи та тренінги, які ми плануємо разом».

Стів Хіткот (Steve Heathcote), виконавчий директор PrimeGlobal, додав: «Ми раді розпочати глобальне партнерство з АССА. Вона є перспективною організацією і має чудові глобальні дослідження та знання, кваліфікацію й підготовку. Зокрема, АССА підтримує розвиток фахівців у сфері новітніх технологій. Ці навички та знання всім знадобляться у майбутньому. Наші члени вже лідирують на шляху впровадження EmTech. Тож, я дуже радий, що ми можемо об’єднати зусилля, аби у фахівців в сфері фінансів був правильний набір навиків для майбутнього».

Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко прокоментував цю подію так: «Де Візу» активно співпрацює як з PrimeGlobal, так і з АССА вже багато років. Ми звикли тримати руку на пульсі останніх новин та подій у сфері обліку, аудиту, консалтингу. Такий підхід дає нам змогу забезпечувати професійну експертизу для клієнтів, сприяти розвитку працівників наших замовників через навчання в Міжнародній академії сертифікації бухгалтерів та аудиторів й бути сучасними. Переконаний, об’єднання зусиль таких двох потужних організацій, як PrimeGlobal та АССА, додасть професійного драйву нашій щоденній роботі.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра