Новини «Де Візу»

Представники групи компаній «Де Візу» взяли участь у Всеукраїнському з'їзді аудиторів

У Києві пройшов Всеукраїнський з'їзд аудиторів, у ході якого обговорили  наріжні для аудиторської спільноти питання

Зокрема, підняли тему гармонізації українського законодавства у сфері аудиторської діяльності із нормативними актами Європейського Союзу, а також проаналізували та висловили свої думки щодо законопроектів «Про аудиторську діяльність», зареєстрований Верховною Радою України 06.10.2015 року за №2534, та «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», оприлюднений на офіційному сайті Мінфіну 17.08.2015 року.

Учасники та гості заходу ознайомилися із окремими нормами законодавства ЄС у сфері аудиторської діяльності, європейськими моделями регулювання аудиту, висловили свої думки стосовно стану аудиторської діяльності в Україні та запропонували зразки регулювання аудиту, прийнятні для вітчизняного ринку.

За результатами роботи Всеукраїнського з'їзду аудиторів було прийнято резолюцію

У ній учасники висловили підтримку повної гармонізації норм національного законодавства із нормативними актами Європейського Союзу, а також проекту Закону України «Про аудиторську діяльність», зареєстрований Парламентом 06.10.2015 року за №2534, як основу для обговорення.

Резолюцію було вирішено направити Верховній Раді України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Нацбанку України, Міністерству фінансів України, Міністерству економічного розвитку та торгівлі, Міністерству юстиції України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Державній регуляторній службі України, а також Центру реформ фінансової звітності Світового банку.

«Ринок аудиторських послуг сьогодні зазнає кардинальних змін. Яким він буде – залежить від активності професійної спільноти. Ми завжди раді вітати заходи, де відбувається грамотна фахова дискусія, без якої, як відомо, істина не народжується», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра