Новини «Де Візу»

Представники групи компаній «Де Візу» взяли участь у міжнародній конференції на підтримку України

У Києві відбулася конференція на підтримку України. Захід відвідали понад 500 гостей з 50 країн світу. У конференції взяли участь високопоставлені представники міжнародної спільноти, включаючи ООН, ОЕСР, інституції ЄС і його держав-членів, країни G7, а також міжнародних організацій, світової інвестиційної та бізнес-спільноти та громадянського суспільства.

Конференцію відкрили  Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер.

Президент України та Прем’єр-міністр України зауважили, що наша країна відкрита до співпраці з міжнародними інститутами та закликали  ділових партнерів до інвестиційної діяльності в Україні, що сприятиме спільному розвитку та налагодженню взаємовідносин.

Президент Європейської Комісії відзначив, що Україна є частиною Європейського Союзу, яка гідно виборює своє право на існування та проходить нелегкий шлях до стабільного економічного й політичного майбутнього.

У рамках заходу були проведені тематичні панельні дискусії з актуальних для нашої країни питань. Зокрема, щодо надання донорської міжнародної допомоги та стану виконання необхідних для України реформ.  Головували на панельних дискусіях представники Кабінету Міністрів України та іноземних делегацій.

«Дуже важливо, що світова інвестиційна спільнота висловила готовність підтримати реформи та надати необхідну допомогу Україні. Позитивні перетворення у нашій державі неодмінно відбудуться», - зауважив Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра