Новини «Де Візу»

Партнери групи компаній «Де Візу» взяли участь у Першому судовому форумі

Одним із пріоритетних напрямів діяльності «Де Візу» є надання комплексних послуг у сфері судового представництва

Юристи групи компаній готові представляти інтереси замовників у судах усіх інстанцій, включаючи Верховний Суд України, а також захищати гідність та ділову репутацію клієнтів.

З метою поглиблення знань та розширення кола ділових зв’язків президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко та партнери, відповідальні за розвиток юридично-консалтингового напряму, взяли участь у Першому судовому форумі, організованому Асоціацією правників України.

Головною метою заходу стало обговорення нагальних проблем, що виникають у роботі правників під час захисту у цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах. Відповідно форум було поділено на чотири сесії, присвячені зазначеним галузям процесуального права.

У ході сесій багато уваги було присвячено обговоренню стану і тенденцій розвитку господарського процесуального законодавства України, подальших шляхів й проблемних питань його реформування, основних трендів розгляду справ за участю органів державної влади в адміністративних судах, співвідношення та розмежування повноважень і компетенції Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів, практики застосування рішень Європейського суду з прав людини тощо.

Серед доповідачів форуму були представники Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів та судів загальної юрисдикції

Своїм досвідом ділилися з колегами й провідні юристи країни, що спеціалізуються на відповідних галузях права, представники правоохоронних органів, науковці, а також представники органів влади.

«Захід привернув увагу цікавими доповідями, жвавими дискусіями і, звичайно ж, новими професійними знайомствами. Спілкування із фахівцями своєї справи – це завжди позитивний досвід і приємні враження. Сьогодні клієнти є надзвичайно вимогливими, сучасними і професійними. Щоб задовольнити їх вимоги, ми маємо бути такими ж. Участь у подібних заходах – найкращий шлях до цього», – ділиться враженнями президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра