Новини «Де Візу»

Партнери «Де Візу» взяли участь у конференції «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету»

Партнери групи компаній «Де Візу» стали учасниками масштабної конференції «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету», присвяченої обговоренню актуальних питань реформи корпоративного управління, а також створення та ефективної діяльності аудиторських комітетів.

Захід проходив 27 листопада 2019 року у приміщенні готелю InterContinental Kyiv за підтримки проєкту Європейського Союзу в Україні «Технічна допомога у пріоритетних сферах фінансового сектора України» (EU-FINSTAR), Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ОСНАД) та Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів.

Програма конференції передбачала три секції та подіумну дискусію. На обговорення було винесено питання щодо:

  • реформи корпоративного управління: викликів та перспектив;
  • ролі незалежного аудиту в розбудові ефективного корпоративного управління;
  • ролі та функції аудиторського комітету;
  • викликів та переваг реформи корпоративного управління.

Розширення кола підприємств, які зобов’язані відповідно до законодавства створити аудиторські комітети, викликало зростаючий інтерес до цих питань з боку бізнесу та інших стейкхолдерів.

Проведення конференції зумовлено необхідністю реалізації положень Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» задля створення організаційно-правових засад діяльності аудиторських комітетів підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також налагодження ефективної комунікації між ними та аудиторами. Аудиторським комітетам належить провідна роль у розбудові ефективного корпоративного управління, адже вони мають забезпечити неупереджене та об’єктивне інформування власників про стан і результати діяльності підприємств.

Для обміну досвідом та думками з питань реформи корпоративного управління долучилися представники державних органів влади, регуляторів, топменеджери великих компаній, очільники аудиторських комітетів та аудитори.

«Важливість такого типу заходів в Україні складно переоцінити. Вони, насамперед, допомагають узагальнити напрацьовану cвітову практику та дають можливість розглянути подальші кроки, які повинні зробити учасники ринку і держава для забезпечення ефективної імплементації приписів законодавства та ефективної роботи державних і приватних компаній. Тому можливість обміну досвідом і думками експертів з питань корпоративного управління та функціонування аудиторських комітетів – чудова нагода для всіх учасників ринку зробити свій внесок у реформування аудиту та забезпечення прозорості бізнесу», зауважив Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра