Новини «Де Візу»

Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко взяв участь у міжнародній бізнес-конференції

В ході конференції було акцентовано увагу на шляхах покращання інвестиційного клімату в Україні, правових аспектах захисту іноземних інвесторів в Україні, а також важливих нюансах використання Міжнародних стандартів контролю, якості, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг, прийнятими в якості Національних стандартів аудиту

У своєму виступі генеральный директор ICFM Гаррі Картер доповів про діяльність ICFM. На сьогодні організація нараховує близько 5000 екзаменаційних центрів по всьому світу. Офіси інститут розташовані у багатьох країнах, серед яких Великобританія, Україна, Білорусь, Росія,  Австралія, Філіппіни, Гана. Нещодавно ICFM стала членом Європейської федерації бухгалтерів (European Federation of Bookkeepers), що, за словами Картера, відкриває нові перспективи для подальшого розвитку. Доповідач наголосив, що  сертифікати ICFM сьогодні визнаються  IFAC (Міжнародна федерація бухгалтерів), HM Treasury (Британське казначейство), Australia Tax Office (Податкова служба Австралії) та багатьма іншими авторитетними організаціями світу.

Стефано Марчезе, технічний консультант IESBA свій виступ присвятив Стандартам професійної етики. За його словами, сьогодні назріла необхідність внесення змін до них

Необхідно більш точно розтлумачити поняття «Конфлікт інтересів», «Команда по проекту». Потребують удосконалення механізми доведення інформації про підозру можливих порушень. Крім того, за словами доповідача, необхідно продумати покарання за порушення Стандартів професійної етики.

Директор освітньої ініціативи МСФЗ Майкл Уэллс відзначив: «Міжнародні стандарти фінансової звітності допомагають ефективно розподіляти капітал та підвищувати ефективність діяльності».

Президент групи компаній Олександр Бойко прокоментував свою участь у бізнес-конференції: «Подібні заходи надзвичайно важливі для вітчизняного аудиту зокрема та бізнесу загалом. Для колег-аудиторів цікавим є досвід переходу європейських країн на міжнародні стандарти, для бізнесу – ефективність та доцільність цього кроку. МСФЗ уже 5 років в Україні. На мою думку, за цей час і державою, і аудиторською спільнотою, і самим бізнесом зроблено багато. Будемо продовжувати працювати і надалі».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра