Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» розвиває нові напрями діяльності

Об’єднання у межах групи компаній «Де Візу» аудиторської, оціночної та юридичної фірм дозволяє розширити перелік послуг, забезпечуючи при цьому їх високу якість. 

Сьогодні «Де Візу» пропонує комплексне обслуговування бізнесу за трьома основними напрямами:

  • аудит та консалтинг;
  • оцінка й брокеридж;
  • право

«Де Візу» спеціалізується на усіх видах аудиторських послуг, податковому консультуванні, у тому числі абонентському обслуговуванні, бюджетуванні та управлінні ризиками. Група компаній надає бухгалтерські послуги на основі аутсорсингу і проводить кадровий аудит. Крім того, займається консалтингом для бізнесу, проектним та інвестиційним менеджментом, а також консалтингом для державного сектору економіки (фінансове планування, державні закупівлі, приватизація та інші операції з державною власністю).

«Де Візу» надає повний спектр послуг з оцінки нерухомості, землі, транспортних засобів та іншого майна, здійснює оцінку бізнесу (пакетів акцій), оцінку майнових прав, інтелектуальної власності, інвестиційних проектів, виконує землевпорядні роботи, супроводжує купівлю-продаж та оренду нерухомого майна.

У межах групи також надаються консультаційні послуги у галузі охорони праці

Розвиненим є юридично-консалтинговий напрям. Фахівці «Де Візу» надають послуги щодо судового представництва та медіації, супроводження процедури банкрутства, послуги арбітражного керуючого, розпорядника майна, санатора, ліквідатора. Також пропонується супроводження процесів злиття та поглинання, реорганізації, DueDiligenceReview, захист прав інтелектуальної власності, проектне фінансування і державно-приватне партнерство. У складі групи компаній працюють юристи, що спеціалізуються на банківському, митному, податковому, виборчому та інших видах права.

Вісімнадцятирічний досвід роботи на ринку, залучення різних фахівців під час виконання замовлення, дотримання міжнародних стандартів обслуговування клієнта гарантують незмінно високу якість послуг та бажаний результат.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра