Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» продовжує надавати послуги для бізнесу задля відновлення економіки України

Попри складний рік, група компаній «Де Візу» надає послуги для бізнесу і докладає максимум зусиль для підтримки економіки нашої держави. Бізнес, який ефективно працює в Україні, робить внесок у збереження країни сьогодні та в її майбутній розквіт.

Минув рік після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію нашої держави. Торік більшість бізнесів було або релоковано в безпечніші місця з територій активних бойових дій, або тимчасово призупинено, або ж вони припинили свою діяльність. Зокрема, Уряд запровадив низку програм для підтримки бізнесу, щоб він залишався в Україні та працював на Перемогу.

ГК «Де Візу» довелося перейти на віддалену роботу в перші тижні вторгнення, проте надалі всі компанії групи відновили штатну діяльність. Наші фахівці щодня акумулюють свої сили, аби бути корисними своїм постійним і потенційним клієнтам. Спеціалісти працюють з подвоєними зусиллями, аби забезпечити сталу роботу компаній. Кожен відчуває особисту відповідальність за внесок у відновлення вітчизняної економіки. Адже бізнес, який працює під час війни, вчасно сплачує податки, допомагає Збройним силам України та усвідомлює свою важливу місію, забезпечує надійну підтримку нашим захисникам і дає впевненість у наближенні Перемоги.

Олександр Бойко, Президент групи компаній «Де Візу», зауважив:

«Ми працюємо в найбільшу кризу за весь час існування «Де Візу». Проте вже зараз ми усвідомлюємо, що такі стресові умови дають змогу якнайповніше розкрити потенціал кожного співробітника і набрати розгін для майбутніх звершень. Кожен бізнес, який зумів зберегти свою діяльність, – доказ упевненості в нашій Перемозі й успішному майбутньому нашої держави».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра