Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» готова до викликів, зумовлених форс-мажорними обставинами

Головною подією початку 2020 року став спалах коронавірусу в Китаї і його поширення світом. Те, що відбувається, уже відчутно позначилося не лише на економіці Піднебесної, а й світових фондових і сировинних ринках.

Іноземні компанії зупиняють своє виробництво в КНР. Ще в січні про припинення роботи своїх підприємств у Китаї оголосила Toyota. Така сама ситуація й на розташованих у країні заводах Honda. Мережа McDonalds заявила про тимчасове закриття ресторанів у п’яти містах провінції Хубей, у столиці якої, Ухані, знаходиться вогнище вірусу. Про закриття половини своїх китайських кав’ярень (близько 2 тис. закладів) оголосила мережа Starbucks. Авіакомпанія British Airways тимчасово скасувала всі рейси в материковий Китай і з нього. Інші авіакомпанії починають діяти аналогічно. Наприклад, один з найбільших у світі операторів ринку пасажирських авіаперевезень Lufthansa. Усе це знижує світові ціни на нафту.

Прогнози зростання світової економіки знижуються. Нещодавно Організація економічного співробітництва та розвитку оцінила вплив коронавірусу в 0,5% світового ВВП. І це може стати оптимістичним сценарієм, адже вірус уже виявлений у понад 100 країнах світу. Навіть державам з добре розвиненою медициною не вдається зупинити його поширення. Журнал EL MUNDO опублікував статтю, у якій зазначається: «Консалтингова компанія Capital Economics, що розташована у Лондоні, оцінила збитки від епідемії лише за перший квартал 2020 року в розмірі понад 280 мільйонів доларів США. Ця цифра перевищує річний бюджет Європейського Союзу, Microsoft та Apple, та у вісім разів більше річного бюджету Нігерії».

Водночас Національний банк України відзначив, що коронавірус поки має обмежений і нейтральний вплив на економіку країни. Український експорт продовжує зростати, а ціни на імпорт знижуються навіть швидше, ніж на експорт, особливо на енергоносії. Це призводить до скорочення вартісних обсягів імпорту.

Група компаній «Де Візу» готова до викликів, зумовлених форс-мажорними обставинами, та має достатню експертизу для допомоги клієнтам у нестабільній ситуації.

«Де Візу» відслідковує події у світовій економіці, а також уважно стежить за потенційним впливом коронавірусу на ринки капіталу. Експерти «Де Візу» ведуть діалог з регуляторами, компаніями, яким компанія надає послуги з аудиту, та міжнародними партнерами з PrimeGlobal. Ми тримаємо руку на пульсі й миттєво реагуємо на зовнішні виклики», – каже президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

«Враховуючи, що коронавірус швидко поширюється, необхідність у розкритті інформації, ймовірно, зміниться з часом, оскільки з’явиться більше даних про епідемію. Компаніям потрібно стежити за розвитком подій, аби забезпечити актуальне й змістовне розкриття інформації для своїх акціонерів під час підготовки річних звітів», – додає партнер з аудиту групи компаній «Де Візу» Юрій Бурдим.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра