Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» підтвердила відповідність комунікаційним стандартам PrimeGlobal

Як член міжнародної асоціації бухгалтерів і консультантів «Де Візу» зобов'язана дотримуватися стандартів PrimeGlobal, що відповідають нормам міжнародного законодавства, вимогам Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), інших світових професійних об'єднань.

Нещодавно було успішно закінчено черговий  аудит дотримання групою компаній «Де Візу» комунікаційних стандартів. Перевірці підлягали всі рекламно-презентаційні матеріали «Де Візу» (зокрема, фірмовий бланк і конверт, візитки персоналу та керівного складу, корпоративна презентація, рекламні буклети, лифлети тощо), а також корпоративний сайт. Експерти PrimeGlobal засвідчили їх відповідність комунікаційним стандартам асоціації.

У своїй діяльності група компаній «Де Візу» керується усіма запропонованими PrimeGlobal стандартами, зокрема, щодо членства, якості обслуговування клієнтів і надання послуг, а також іншими внутрішніми політиками і процедурами. Основна мета «Де Візу» при цьому лишається незмінною – забезпечення найвищого рівня якості послуг і сервісу для замовників.

«PrimeGlobal входить до п'ятірки найбільших професійних асоціацій світу. У її складі сьогодні понад 320 аудиторських, бухгалтерських та консалтингових фірм, розташованих у більш ніж 87 країнах світу. Група компаній «Де Візу» вкотре підтвердила свою компетентність і право бути членами шанованого в усьому світі професійного об'єднання», − говорить Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.  

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра