Новини «Де Візу»

Фахівці «Де Візу» взяли участь у науково-практичній конференції щодо реформування податкової системи

У Національному університеті державної податкової служби України пройшла IV Науково-практична конференція «Реформування податкової системи України відповідно до європейських стандартів».

Організатором заходу виступив Науково-дослідний центр з проблем оподаткування Податкового університету за підтримки Державної податкової служби України.

У заході взяли участь заступник голови Державної податкової служби України Андрій Ігнатов; директор Департаменту розвитку і модернізації Державної податкової служби України Андрій Чуприна; завідувач відділу податків і зборів Асоціації платників податків України Валентина Проніна; ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник; проректор з наукової роботи Людмила Тарангул; перший заступник начальника Науково-дослідного центру з питань оподаткування Володимир Лисенко та інші почесні гості.

Під час конференції основну увагу було акцентовано на шляхах розвитку української податкової системи в контексті євроінтеграції. Говорилося про використання електронних грошей та механізмів трансферного ціноутворення, про здійснення торгівлі через мережу Інтернет, функціонування офшорних зон тощо. Нові підходи тією чи іншою мірою руйнують традиційні механізми оподаткування. Саме тому дедалі важливішою стає співпраця України з іншими державами у сфері оподаткування та підвищення соціальних стандартів.

Було наголошено на важливості проведення активної роз’яснювальної роботи щодо формування податкової культури та свідомості платників податків,  визначено стратегічні пріоритети податкової політики, а саме: удосконалення системи адміністрування податків і зборів, стимулювання покращення інвестиційного клімату, забезпечення стабільного та рівномірного наповнення бюджету, стабілізація податкового законодавства, зниження фіскального тиску та перехід на сервісне обслуговування, налагодження партнерських відносин з платниками податків.

Багато було сказано про  впровадження горизонтального моніторингу великих платників податків. Наразі цей проект експериментальний – у ньому беруть учать декілька найбільших підприємств України. Горизонтальний моніторинг дозволяє платникам податків зосереджуватися на провадженні господарської діяльності шляхом надання доступу до фінансової інформації органам податкової служби. Під час дії угоди на горизонтальний моніторинг податкові перевірки не проводяться.

За результатами роботи учасники конференції ухвалили рекомендації щодо напрямів подальшого реформування вітчизняної податкової системи згідно з вимогами європейських стандартів, удосконалення нормативно-правового забезпечення та підвищення ефективності сфери адміністрування податків.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра