Новини «Де Візу»

Фахівці «Де Візу» спільно з міжнародною аудиторською компанією BDO провели внутрішній семінар щодо планування аудиту

У приміщенні головного офісу групи компаній «Де Візу» консультанти міжнародної мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній BDOInternational та спеціалісти «Де Візу», що є повноправним членом міжнародної асоціації бухгалтерів та консультантів PrimeGlobal, з метою поглиблення професійних знань та обміну позитивним досвідом провели внутрішній семінар щодо планування аудиту фінансової звітності підприємств.

Під час заходу було обговорено обов’язкові етапи планування перевірки – розроблення стратегії та тактики аудиту, складання бюджету, формування аудиторської групи, програми і визначення необхідних аудиторських процедур. Також спеціалісти детально проаналізували документи, що мають бути заповнені в ході планування аудиту. Ретельне опрацювання кожного етапу планування аудиторської перевірки забезпечує належну якість її проведення та задоволення потреб клієнта. Крім того, дотримання аудиторських процедур на усіх етапах перевірки – від планування до підготовки аудиторського звіту – допомагає висловити незалежну професійну аудиторську думку стосовно достовірності фінансової звітності і надати впевненість замовнику під час прийняття управлінських рішень.

На семінарі значну увагу було приділено автоматизації процесу планування аудиту. Використання спеціального програмного забезпечення зводить до мінімуму ризик виникнення помилок, економить час та підвищує якість проведеного аудиту.

«Вступ до міжнародної асоціації бухгалтерів та консультантів PrimeGlobal зобов’язує нас надавати послуги, рівень яких відповідає світовим стандартам якості обслуговування клієнтів. Саме тому ми активно досліджуємо деякі організаційні аспекти професійної діяльності міжнародних аудиторських фірм і впроваджуємо у нашу щоденну роботу. Ми відкриті до діалогу з нашими колегами, адже наша спільна мета – надання послуг найвищої якості та задоволення потреб клієнта», - говорить президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра