Новини «Де Візу»

Діяльність групи компаній «Де Візу» відповідає професійним стандартам PrimeGlobal

Група компаній «Де Візу» є повноправним членом міжнародної асоціації бухгалтерів і консультантів PrimeGlobal, яка входить до п'яти найбільших у світі професійних об'єднань. Періодично PrimeGlobal проводить перевірку дотримання фірмами-членами рекомендованих стандартів щодо членства, якості обслуговування клієнтів, комунікацій, інших корпоративних політик та процедур.

Представники PrimeGlobal перевірили дотримання групою компаній «Де Візу» стандартів членства, якості обслуговування клієнтів, політику комунікацій та деякі внутрішні документи. Крім того, був проведений аудит сайту «Де Візу» та наданих для перевірки зразків корпоративної рекламно-поліграфічної продукції.

За результатами перевірки уповноважені фахівці PrimeGlobal засвідчили дотримання групою компаній «Де Візу» рекомендованих асоціацією стандартів роботи та відповідність професійної діяльності вимогам PrimeGlobal.

«Уже шостий рік поспіль група компаній «Де Візу» є членом міжнародної професійної асоціації PrimeGlobal. Нам імпонує, що асоціація постійно розвивається, рухаючись уперед. Аналізуючи світові тенденції ринку, PrimeGlobal пропонує інноваційні ідеї і це сприяє успішній діяльності. Застосування в роботі рекомендованих асоціацією професійних стандартів допомагає нам лишатися в авангарді професії та пропонувати клієнтам перевірені кращими світовими практиками рішення», – каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра