Новини «Де Візу»

«Де Візу» розширює програму партнерства з профільними ВНЗ України

Група компаній «Де Візу» розширює співпрацю з вищими навчальними закладами України, які готують фахівців з питань фінансів, оцінки, аудиту, обліку, менеджменту, затребуваних у діяльності фірм групи.

Ще одну партнерську угоду укладено з Київським національним університетом будівництва й архітектури. Уже кілька років поспіль група компаній «Де Візу» активно співпрацює із Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом державної фіскальної служби України, Національною академією статистики, обліку та аудиту та іншими провідними вищими навчальними закладами.

Співпраця передбачає вигідні умови взаємодії, спрямовані на зміцнення довіри до бізнесу з боку молоді та розширення спектру соціальних ініціатив компанії на шляху до сталого розвитку.

За умовами партнерства з боку компанії передбачено надавати можливість стажування та проходження практики студентами у фірмах групи, у науково-практичних конференціях, які проводять відповідні навчальні заклади, проведення профільних лекцій, семінарів, навчань за участю експертів «Де Візу» тощо.

«Співпраця бізнесу і вищих навчальних закладів, з одного боку, допомагає компаніям «виховувати» лояльних працівників, які сповідують цінності бізнесу й мають відповідну кваліфікаційну підготовку ще до закінчення вишу, з іншого – допомагає навчальним закладам забезпечувати ефективне проходження практики студентами, сприяє працевлаштуванню молоді, а отже, і зниженню показників безробіття. Ми прагнемо залучати до виконання проєктів молодих працівників, які можуть генерувати нові ідеї й швидко адаптуватися до змін і нововведень. Пліч-о-пліч з досвідченими фахівцями молодь опановує важливі професійні навички, адже «стандартні пакети» освітніх програм вищих навчальних закладів не встигають реагувати на тренди ринку праці», – переконаний президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра