Новини «Де Візу»

«Де Візу» отримала статус Approved Employer від АССА

Аудиторська фірма «Де Візу» стала Approved Employer. Цей статус був присвоєний ACCA в межах програми Professional Development.

АССА – це найбільша міжнародна організація для бухгалтерів та фінансистів, яка динамічно розвивається й об’єднує 527 000 студентів та 219 000 членів у 179 країнах світу.

Статус акредитованого роботодавця свідчить про те, що система навчання та розвитку персоналу в «Де Візу» відповідає кращим міжнародним практикам. Approved Employer – це визнання АССА високих стандартів роботи «Де Візу» у сфері роботи з персоналом.

«Де Візу» довела, що має усі можливості для забезпечення належними професійними знаннями, компетенціями та етичними вимогами своїх працівників, а також студентів та членів АССА, що додає вартості бізнесу та демонструє його неухильне прагнення розвиватися та зростати.

Як Approved Employer «Де Візу» отримує низку переваг від партнерства з АССА. Зокрема, персонал «Де Візу» має багато унікальних можливостей для розвитку за програмами АССА, отримання додаткових кваліфікацій на пільгових умовах, розширення та поглиблення знань шляхом доступу до спеціальних досліджень та новин АССА.

Члени АССА можуть підвищувати власну кваліфікацію в межах аудиторської фірми «Де Візу». Як акредитований роботодавець фірма надає постійну підтримку щодо подання щорічної декларації CPD до АССА та може вести облік CPD для тих членів АССА, які ще не працюють у «Де Візу».

Олександр Бойко, Президент групи компаній «Де Візу», каже: «Ми переконані, що партнерство з АССА допоможе ще уважніше та ретельніше працювати для підвищення професійного рівня нашого персоналу. Відтепер ми активно використовуватимемо для цього методи та інструменти, розроблені АССА. Крім того, статус акредитованого АССА роботодавця дасть нам змогу ефективніше працювати для формування позитивного HR-бренду, добираючи, розвиваючи та утримуючи таланти у сфері аудиту, обліку та фінансів. Тільки досвідчені та високоефективні співробітники здатні забезпечувати високу якість послуг, що надаються «Де Візу».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра