Новини «Де Візу»

«Де Візу» обрано аудитором в рамках реалізації Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства ЕаРТС Білорусь-Україна

За результатами конкурсного відбору аудиторську фірму «Де Візу» було обрано аудитором в рамках реалізації Програми територіального співробітництва країн Східного партнерства ЕаРТС Білорусь-Україна, що фінансується Європейським Союзом.

«Де Візу» проведе перевірку відповідності видатків, які здійснюватимуться під час реалізації Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області спільно з білоруськими партнерами грантового проекту «Моніторинг, прогнозування та гасіння пожеж в природних екосистемах на прикордонних територіях».

Представники аудиторської фірми «Де Візу» взяли участь в урочистій церемонії підписання грантових контрактів в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства Білорусь-Україна, що фінансується Європейським Союзом, та пройшли спеціальне навчання для успішного проведення перевірки. Церемонія та навчання були організовані Програмою сприяння ЕаРТС спільно з Адміністратором програми (GIZ).

«Програми територіального співробітництва Білорусь-Україна спрямовані на покращання умов життя місцевих громад, вирішення проблемних питань щодо захисту довкілля, охорони здоров’я, підтримки культурних, освітніх та спортивних ініціатив в обох країнах. Ми раді долучитися до такого важливого транскордонного проекту і готові докласти максимум зусиль для його успішної реалізації», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра