Новини «Де Візу»

«Де Візу» набула членства в міжнародній професійній організації «Аудитраст»

Група компаній «Де Візу» долучилася до ще однієї професійної міжнародної організації - «Аудитраст»

Основною метою діяльності організації є сприяння міжнародному співробітництву між аудиторськими, бухгалтерськими, консалтинговими та юридичними фірмами, що мають лідерські позиції у своїх країнах, з метою надання ними максимально якісних послуг своїм клієнтам.

Діяльність, спрямовану на покращення якості послуг, «Аудитраст» здійснює шляхом забезпечення своїх членів необхідними ресурсами для задоволення вимог замовників. Насамперед, йдеться про інформаційну підтримку, можливість залучення до проектів експертів з різних країн, а також запозичення кращого міжнародного професійного досвіду.

Членство в «Аудитраст» отримують лише ті фірми, які є лідерами національного ринку та пройшли перевірку професійного рівня, добропорядності, технічної оснащеності й надійності, що проводиться представниками організації.

«Аудитраст» не є класичною членською організацією

Саме тому учасникам дозволяється паралельно бути членами інших професійних асоціацій та мереж, що значно розширює можливості і відкриває багато нових перспектив для розвитку бізнесу.

«Аудитраст» по суті є професійним інститутом, який на сьогодні об'єднує представників країн Європейського Союзу. Їх досвід є надзвичайно корисним не лише для надання якісних послуг клієнтам, але й розвитку професійних ринків аудиторських, бухгалтерських, консалтингових та юридичних послуг в Україні. Сподіваємося на тісну та цікаву співпрацю», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра