Новини «Де Візу»

«Аудитраст» підписав стратегічну угоду про партнерство з CPAsNet

Міжнародне об'єднання аудиторських, консалтингових та юридичних фірм «Аудитраст», до складу якого входить група компаній «Де Візу», підписало угоду про партнерство із CPAsNet – провідним на американському ринку консорціумом незалежних аудиторських фірм

На сьогодні CPAsNet об'єднує понад 100 партнерів, 300 професійних асоціацій та 500 працівників. Провідні аудиторські фірми США, а також їхні професійні об'єднання спрямовують свої зусилля та ресурси для якомога кращого обслуговування клієнтів, надання їм послуг найвищої якості та розвитку ринку аудиторських послуг у регіоні.

Підписавши угоду, CPAsNet та «Аудитраст» продовжують працювати як незалежні організації

Партнерський союз із «Аудитраст» − це ще один крок для групи компаній «Де Візу» у напрямі удосконалення професійних послуг, розширення території присутності та набуття нового досвіду.

«Ринок професійних послуг глобалізується. Аудиторські фірми не можуть дозволити собі лишатися осторонь цієї тенденції. Наше професійне об'єднання має сильні позиції в США. Утім, сьогодні надавати якісні професійні послуги лише на локальному ринку замало. Клієнти потребують виходу на міжнародну арену. Альянс із європейським об'єднанням «Аудитраст» розширить наші можливості», − каже Президент CPAsNet Сара Джонсон Добек.

«Переконаний, партнерство між CPAsNet та «Аудитраст» стане взаємовигідним та корисним не лише для наших професійних об'єднань, але й передусім для фірм, що входять до нашого складу. Особливо варто наголосити, що усі переваги партнерства не потребують від фірм-членів додаткових витрат. У найближчому майбутньому «Аудитраст» планує підписати подібні стратегічні угоди з провідними професійними організаціями Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки», − зізнається Генеральний директор «Аудитраст» Норберт Шмітц.

«Ми щиро вітаємо партнерство CPAsNet та «Аудитраст», що стане своєрідним мостом між Європою та США, між регіональними й міжнародними ринками професійних послуг. Група компаній «Де Візу» завжди намагається бути на крок попереду, аби наші клієнти отримували послуги дійсно найвищої якості. Принагідно хочу подякувати нашим партнерам за активну професійну позицію та постійний пошук нових рішень», − коментує угоду Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра