Новини «Де Візу»

Аудиторська спільнота обрала до складу Аудиторської палати України представника групи компаній «Де Візу»

2 березня 2017 року в Києві в Українському домі пройшов черговий З'їзд аудиторів України(далі − З'їзд). У заході взяв участь 241 делегат від аудиторів з усіх областей нашої держави, а також почесні гості, серед яких народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Головою З’їзду делегати обрали Наталю Гаєвську, а секретарем − Олександра Бойка, які й розпочали роботу З'їзду.

На зібранні підсумували діяльність Аудиторської палати України (далі – АПУ, палата) попередньої каденції, а також обрали членів АПУ, делегованих професійною спільнотою.

Про досягнення попереднього складу палати відзвітували Голова АПУ та очільники профільних комісій.

Далі шляхом таємного голосування абсолютною більшістю аудиторів, делегованих на З'їзд, з 37 кандидатів, що балотувалися у члени палати, 10 було обрано для роботи в АПУ і подальшої розбудови національного аудиту. Отже, новообраними членами АПУ стали Валерій Бондар, Валерій Галасюк, Сергій Зубик, Тетяна Каменська, Ірина Каштанова, Олександр Кузуб, Тетяна Лавренова, Дмитро Сушко, Олена Харламова і Тетяна Шевцова.

«Приємно відзначити, що Заступник генерального директора групи компаній «Де Візу» Олена Харламова була обрана аудиторами до складу членів АПУ. Переконаний, що її досвід, принципова професійна позиція та наполегливість сприятимуть продуктивній роботі регулятора аудиторських послуг та розвитку українського аудиту загалом», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра