Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» пройшла кваліфікаційний відбір Фонду гарантування вкладів фізосіб

Аудиторська фірма «Де Візу» була відібрана Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО, Фонд) для роботи з банками, які знаходяться в ліквідації в частині надання аудиторських послуг.

«Де Візу» успішно пройшла конкурсний відбір, вкотре підтвердивши відповідність кваліфікаційним критеріям, висунутим ФГВФО.

Зокрема, у складі аудиторської фірми «Де Візу» працює достатня кількість персоналу, безпосередньо залученого до надання аудиторських послуг на умовах повної зайнятості. Крім того, у штаті є й фахівці з МСФЗ, аудитори та аудитори банків.

З-поміж іншого, «Де Візу» підтвердила фінансову спроможність, надавши Фонду інформацію про валовий дохід за останні три роки, та продемонструвала досвід виконання проектів у галузі аудиту банків та інших учасників ринку фінансових послуг.

Як незалежний член міжнародної професійної асоціації PrimeGlobal фірма має сучасну матеріально-технічну базу, що сприяє швидкому та якісному виконанню проектів з аудиту, а це також бралося до уваги Фондом.

«Ми вже не перший рік співпрацюємо з Фондом, тож добре знаємо, що від нас буде вимагатися. Як і раніше, пріоритетом нашої роботи буде забезпечення ефективної  процедури ліквідації проблемних банків. Крім того, для нас важливо, аби були враховані інтереси кредиторів таких фінансових установ та, безумно, держави», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко. 

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра