Новини «Де Візу»

Президент групи компаній Олександр Бойко взяв участь у круглому столі «Аудит в Українi: регулювання та розвиток»

Підвищити значимість аудиторської професії та навести лад в галузі покликана «Стратегія розвитку аудиторської діяльності в Україні на 2012-2013 роки», проект якої був винесений на обговорення Аудиторською палатою України.

За словами заступника голови Аудиторської палати України Олексія Гачківського, у цьому році діяльність АПУ буде сконцентрована на підготовці нормативних документів, якими  регулюватиметься у подальшому аудиторська діяльність. «Наступний рік буде присвячено відпрацюванню змін, які ми плануємо зробити»,- сказав він.

Олександр Бойко, заступник голови Аудиторської палати, додав, що значення професії аудитора в Україні на сьогодні недооцінене. На відміну від інших країн, вітчизняні аудитори не виконують належних їм функцій внаслідок недостатнього регулювання ринку. «Аудиторська палата вперше пропонує стратегію розвитку. Нинішній склад АПУ має намір забезпечити позитивні перетворення ринку і закликає всіх представників професії включатися в даний процес. Усі члени Аудиторської палати відкриті до діалогу і чекають пропозицій від представників професійної спільноти», - наголосив він.

Учасники круглого столу обговорили також  зміни до закону України 'Про аудиторську діяльність', що були запропоновані Міністерством фінансів України. На думку професійної спільноти, цей законопроект потребує значного доопрацювання.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра